Přejít na produktové menu


Jak funguje nákup auta?

Nabízíme Vám dvě možnosti nákupu a dovozu vozidla z USA a to:

 • Vyhledání, uhrazení a dovoz vozidla z USA
 • Nákup vozidla z naší nabídky vozidel

Vyhledání, uhrazení a dovoz vozidla v USA

 • Napište nám a specifikujete značku, model, stáří auta, ujeté kilometry a cenovou hladinu, do které se chcete vejít. Na email Vám pošleme nabídky, které nejlépe splňují Vaše očekávání. 
 • V případě, že si se Vám bude nabídka líbit, začneme prověřením historie vozidla přes CARFAX a AUTOCHECK, telefonicky se zkontaktujeme s prodejcem, abychom se ujistili o správnosti informací o vozidle a také zjistíme, jestli má vozidlo potřebné doklady pro export a pro přihlášení v EU.
 • Při zjištění i malých nesrovnalostí a pochybností ohledně servisní historie, nebo poškození vozidla, případně neserióznosti prodejce, nabídku automaticky vyřadíme. Od prodejce si necháváme poslat kopii technického průkazu abychom se přesvědčili, jestli je opravdu vlastníkem a jestli ho fyzicky vlastní. Protože vozidla z USA dovážíme již 12 let, věříme, že můžeme zhodnotit jak prodejce, tak zjištěné informace o vozidlu a předejít tak případným problémům při dovozu, nebo přihlášení.
 • Na náš web Vám pak připravíme finální nabídku, kde pak budete mít možnost provedení objednávky i samotné platby.
 • Požádáme vás o uhrazení rezervační zálohy 35.000 Kč a po přijetí platby vozidlo u prodejce zarezervujeme. Do 5 dnů je pak nutné doplatit na náš účet v ČR celkovou částku do kupní ceny vozidla, peníze pak převedeme na účet prodejce. Zaslání daňového dokladu k platbě je u nás samozřejmostí. 
 • Následně vyřídíme odhlášení vozidla z USA provozu, kupní smlouvu na Vaše jméno a vozidlo přepravíme na náš USA sklad v Georgii. U nás se pak udělá podrobná prohlídka, zkontroluje se stav vozidla, jestli souhlasí doklady a VIN auta a v případě zjištěných problémů to řešíme s prodejcem ještě přímo v USA. Před odesláním Vám  zašleme aktuální fotografie vozidla, případně Vám natočíme krátké video přes WhatsApp.

Vozidla z USA dovážíme lodí, výhradně v námi pronajatých kontejnerech a s přepravcem s adekvátním pojištěním kontejneru. Vozidla si v kontejneru sami ukotvujeme, zajišťujeme proti pohybu a přikrýváme folií kvůli zabránění vniknutí soli do vozidla při přepravě. Doprava do ČR trvá přibližně 3-4 týdny, celní řízení vyřizujeme my a můžeme ho proclít soukromě, nebo na Vaši firmu (plátce neplatí DPH). Vozy starší 30 let (veterány) neplatí CLO.

Nákup vozidla z naší nabídky vozidel

 • Všechny nabízené vozidla jsou fyzicky v prodeji u našich partnerů v USA, se kterými spolupracujeme již několik let. Jsou to vesměs velcí američtí dealeři, které si pečlivě vybíráme, nakupujeme od nich několik desítek vozů měsíčně, a proto máme i lepší cenu, než nabízí jiným kupujícím.
 • Na našem webu u žádaného vozidla zvolte možnost rezervace a vyplňte informace o Vás, nebo Vaší firmě. Automobil je potřeba zarezervovat uhrazením rezervační částky 35.000 Kč, aby Vám ho nikdo jiný "nevyfoukl". Vzhledem k tomu, že vozidlo se standardně v USA dá zarezervovat pouze na krátkou dobu cca 5 dnů, je nutné do této doby taky doplatit celkovou částku prodejní ceny.
 • Auto pak prodejci vyplatíme, vyřídíme odhlášení, kupní smlouvu a vozidlo si přepravíme na náš USA sklad v Georgii. U nás se pak ještě udělá podrobná prohlídka, zkontroluje se stav vozidla, technický průkaz (title) a VIN číslo. Před odesláním Vám zašleme fotografie vozidla, případně natočíme krátké video přes WhatsApp.

Všechna naše vozidla jsou přepravována systémem "door to door", při kterém odpadá možnost poškození při špatné manipulaci v přístavu, nebo přístavních skladech. Samotná přeprava je realizována v našem 40 stopovém kontejneru, který je přistaven před náš USA sklad. Po naložení se zaplombuje a odešle na tahači do přístavu Savanah, odkud je pak naložen na volnou loď směrující do EU. Otevírá se až na celnici v Praze, kam je kontejner doručován a kde ho pak následně i proclíváme.

Máte více otázek ohledně objednání, nebo nevíte kde začít? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás.

Stále váháte?
Dovozy z USA provozujeme již od roku 2006 a jak to vypadá při vykládce vozidel v Praze můžete vidět z naší fotogalerie.
Ne všichni, ale přesto hodně naších zákazníků nám po vyřízení napíše vzkaz do naší odkazové knihy a zprávy si můžete přečíst z naší referenční knihy.