Přejít na produktové menu


Jak funguje nákup auta?

  • Napište nám, specifikujete značku, model, stáří auta, ujeté kilometry a cenovou hladinu, do které se chcete vejít. Na email Vám pošleme nabídky, které nejlépe splňují Vaše očekávání. 
  • V případě, že si se Vám bude nabídka líbit, začneme prověřením historie vozidla přes CARFAX a AUTOCHECK, telefonicky se zkontaktujeme s prodejcem, abychom se ujistili o správnosti informací o vozidle a také zjistíme, jestli má vozidlo potřebné doklady pro export a pro přihlášení v EU.
  • Při zjištění i malých nesrovnalostí a pochybností ohledně servisní historie, nebo poškození vozidla, případně neserióznosti prodejce, nabídku automaticky vyřadíme. Od prodejce si necháváme poslat kopii technického průkazu abychom se přesvědčili, jestli je opravdu vlastníkem a jestli ho fyzicky vlastní. Protože vozidla z USA dovážíme již 12 let, věříme, že můžeme zhodnotit jak prodejce, tak zjištěné informace o vozidlu a předejít tak případným problémům při dovozu, nebo přihlášení.
  • Emailem Vám pošleme návod, jak si udělat objednávku na našem webu, kde Vám ji po přijetí od Vás pak upravíme a doplníme do ní všechny potřebné informace a ceny, aby jsme měl souhrnně od nás vypsané, kolik a za co budete platit.
  • Po uhrazení domluvené částky (můžete uhradit celkovou cenu objednávky, můžeme se domluvit na záloze, nebo jiné formě platby, vše závisí na naší domluvě) začneme objednávku vyřizovat. O každé změně jste informováni emailem a SMS, takže víte, kdy se auto zakoupilo, kde přesně je, kdy přijede na náš US sklad a kdy by mělo být odesláno kontejnerem do ČR. Zaslání daňového dokladu k platbě je u nás samozřejmostí. 
  • Následně vyřídíme odhlášení vozidla z USA provozu, kupní smlouvu na Vaše jméno, po přijetí auta k nám na US sklad se udělá podrobná prohlídka, jestli souhlasí doklady a VIN auta a v případě zjištěných problémů to řešíme s prodejcem ještě přímo v USA. Před odesláním Vám  zašleme aktuální fotografie vozidla, případně Vám natočíme krátké video přes WhatsApp.

Všechna naše vozidla jsou přepravována systémem "door to door", při kterém odpadá možnost poškození při špatné manipulaci v přístavu, nebo přístavních skladech. Samotná přeprava je realizována v našem 40 stopovém kontejneru, který je přistaven před náš USA sklad. Vozidla si v kontejneru sami ukotvujeme, zajišťujeme proti pohybu a přikrýváme folií kvůli zabránění vniknutí soli do vozidla při přepravě. Po naložení se zaplombuje a odešle na tahači do přístavu Savanah, odkud je pak naložen na volnou loď směrující do EU. Doprava do ČR trvá přibližně 3-5 týdnů, celní řízení vyřizujeme my a můžeme ho proclít soukromě, nebo na Vaši firmu. Vozy starší 30 let (veterány) neplatí CLO.

A jak vypadá samotná přeprava (naše fotogalerie)

Máte více otázek ohledně objednání, nebo nevíte kde začít? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás.