Přejít na produktové menu


O nás

USA-auto.cz patří pod křídla naší společnosti Staja s.r.o., která se specializuje na zprostředkování nákupu v USA, dovozu vozidel z USA a přepravou balíků z USA již od roku 2006. V USA máme vlastní sklad ve státě Georgia, kde naši kolegové přijímají a odesílají jak vozidla, tak náhradní díly a zabezpečují celý proces papírování kolem celního exportu.

Náš první web jsme pojmenovali Cz-Ebay.cz (dnes již USA-balik.cz) a ten do dnešního dne zabezpečuje také zprostředkování nákupů z amerických obchodů jako je např. Amazon, Victoria Secret, nebo Gap, dražíme na aukcích Ebay a pro naše klienty nabízíme taky ZDARMA vlastní americkou adresu v našem USA skladu. Tu můžete využít pro vaše nákupy v USA, posílat si k nám balíčky a zásilky, které Vám pak přepošleme k Vám letecky, nebo lodí.

Jak můžete vidět z naší fotogalerie, od roku 2006 jsme do české republiky dovezli několik stovek amerických vozidel, dílů a příslušenství. Kolegové z pobočky v Georgii mají na starosti výběr nabídky vozidel, odhlášení vozidel z evidence a jejich přípravu na export z USA. Centrála v Česku vyřizuje samotnou dopravu z USA, importní celní řízení, přihlašování, samotné objednávky a dotazy.

Nejsme veliká firma o stovkách zaměstnanců, ale o to lépe víme pochopit Váš zájem o dovoz a o to osobněji můžeme přistupovat k Vaší objednávce. O naší práci a kvalitních službách vypovídá také více než 70.000 tis. registrovaných uživatelů na našich webech USA-balik.cz, Cz-balik.cz, USA-auto.cz a více než 7.000 odkazů v naší odkazové knize, kde nám píšou naši kupující zprávy ohledně spokojenosti (nebo ne) s vyřízením jejich objednávek.

Máte více otázek, nebo nevíte kde začít? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás.

Tel: +420 732 383 971, p. Zvolánek
Email: zakaznik@Usa-auto.cz