Přejít na produktové menu


Otázky a odpovědi

Jaké máte zkušenosti s dovozem z USA?
Dovozem a nákupy z USA se zabýváme již od roku 2006, nejdříve jako Cz-Ebay.cz, dnes již USA-balik.cz, kde dodnes nabízíme možnost nákupů v amerických obchodech, nebo získání vlastní americké adresy. Více informací v části o nás.

Odkud auto koupit?
Auto můžeme koupit odkudkoliv, od dealera, přes inzerát, z facebooku z marketplace atd. V USA máme dobrou spolupráci z několika dealery, který nám pomáhají sehnat žádané vozidlo tam, kde už naše síly nestačí. Proto můžeme nabídnout i službu vyhledání vozidla, které se na inzerci nevyskytují, nebo je nemůžete najít.

Chci auto koupit, co mám udělat dále?
Napište nám, nebo zavolejte. Tím se celý proces nákupu začne a domluvíme se na přesných podmínkách co Vám můžeme nabídnout a domluvíme se na celkové ceně dovozu.

Musím zaplatit předem celou částku za vozidlo?
Nemusíte.

Jestli jste náš zákazník z USA-balik.cz a máte u nás historii nákupů, nebo spolupracujeme s Vámi při dovozu aut již nějakou dobu, můžeme se domluvit na uhrazení zálohy, případně jiné částky dle domluvy a auto zaplatíte až při převzetí v ČR. Celý nákup a dovoz můžeme zařídit od začátku do konce my, případně vyřídit pouze určitou službu, se kterou si nevíte rady. Můžete si např. vyřídit vše s prodejcem Vy a my se postaráme pouze o dopravu, můžeme zařídit pouze platbu prodejci v USA, nebo zařídit pouze komunikaci s prodejcem v USA. Vše je na domluvě a udělá se to tak, jak budete chtít Vy.

Proč kupovat bourané auto z Copart?
Protože můžete ušetřit několik tisíců z ceny podobného, nebouraného vozu a oprava je někdy otázkou několika mála oprav, který si šikovný český opravář udělá i sám. V USA se opravou poškozených vozů nikdo moc nezabývá a raději to pojišťovny, nebo majitelé prodají tak, jak to je. Na všechny druhy poškození Vám můžeme nabídnout rovnou i náhradní díly, takže v ČR si s opravou hravě poradí i méně zkušený mechanik.

Kdy budu mít vozidlo doma?
Kontejnery z USA vypravujeme jednou za 4 týdny přímo z našeho USA skladu v Georgii. Vyřízení exportních dokumentů, čekání v přístavu na nalodění, samotná plavba do EU, vyložení kontejneru z lodě v Hamburgu a přeprava vlakem do ČR trvá 3 až 4 týdny, takže standartní dodání je celkem cca 5 až 8 týdnů. O každém kroku vyřizování jste od nás informováni emailovou notifikací a na našich stránkách je vždy informace o předpokládaném dodání do ČR. Případné další podrobnější informace můžete získat i na našem českém telefonu +420 732 383 971 p. Zvolánek

Jestli máte více otázek, neváhejte nás kontaktovat.