Přejít na produktové menu


Najdeme Vám auto v USA

Hledáte v USA konkrétní vozidlo a nevíte ho nikde najít?
Napište nám.

Jestli budeme vědět co hledáte a co to má mít najdeme ho pro Vás, ať už je na Aljašce, na Floridě nebo v Texasu. Denně zpracováváme desítky dotazů a ve většině případů předáváme dotazy přímo na naše partnery /dealery v USA, který mají širší možnost hledání a své další kontakty. Maximálně do jednoho dne vám na email pošleme informace, jestli jsme vozidlo našli, co je to za prodejce, jestli je vozidlo bourané, nebo jinak poškozené a navrhneme Vám celkovou cenu, za kterou by se dalo dovést do ČR.


Novinka v r. 2023.

Od tohto roku si můžete dovést auto z mimo EU (mapř. z USA) i starší 8 let s tím, že ho bez problémů pak přihlásíte na CZ značky, uděláte STK, bude Vám k autu vystaven technický průkaz a bílá ŠPZ !!!

Je to snad největší zpráva za posledních 20 let, co auta dovážíme, takže jsme rádi, že Vám ji můžeme napsat mezi prvními. Jedinou podmínkou přihlášení vozidla do provozu v EU při dovozu vozidla staršího 8 let je to, aby splňovalo min. EURO 3, což v praxi znamená autá ne starší roku 2000. Je nutné si vždy zjistit jakou emisní normu auto splňuje a jestli je to min. EURO 3, přihlásit to na značky v EU nebude problém.

Tel: +420 732 383 971 p. Zvolánek
Email: zakaznik@usa-auto.cz

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři