Přejít na produktové menu


Naše služby

Novinka v r. 2023.

Od tohto roku si můžete dovést auto z mimo EU (mapř. z USA) i starší 8 let s tím, že ho bez problémů pak přihlásíte na CZ značky, uděláte STK, bude Vám k autu vystaven technický průkaz a bílá ŠPZ !!!

Je to snad největší zpráva za posledních 20 let, co auta dovážíme, takže jsme rádi, že Vám ji můžeme napsat mezi prvními. Jedinou podmínkou přihlášení vozidla do provozu v EU při dovozu vozidla staršího 8 let je to, aby splňovalo min. EURO 3, což v praxi znamená autá ne starší roku 2000. Je nutné si vždy zjistit jakou emisní normu auto splňuje a jestli je to min. EURO 3, přihlásit to na značky v EU nebude problém.

Nejlepší servis je ten, kde se kromě výběru vozidla nemusíte starat o nic víc a všechno kolem vyřídí profesionální firma. My to víme a proto Vám nabízíme službu nákupu a dovozu vozidla, kde kromě výběru auta již nebudete muset udělat vůbec nic. Naše ceny jsou bez skrytých poplatků, žádné dodatky malým písmem nebo příplatky za vymyšlené služby u nás nenajdete. Zkuste to s námi tak, jak již několik tisíc kupujících od roku 2006 před Vámi a my Vám dokážeme, že auto z USA se dá pohodlně koupit i z pohodlí Vašeho domova.

Jestli stále váháte a nevíte, jestli se Vám to finančně vyplatí, jak se to zvládne a co to všechno obnáší, nebojte se a napište nám. Případně můžete zavolat na naše české, nebo americké číslo a ptát se na vše, co Vás jen napadne. Pro inspiraci se můžete také kouknout, jak dovoz vozidla z USA probíhá.

Najdeme Vám auto, nebo motorku v USA

Jestli hledáte konkrétní auto, ale nevíte jak na to, nezoufejte. Napište nám co hledáte a jestli na americké půdě také vozidlo ještě je, najdeme ho ať už je na Aljašce, v Kalifornii nebo v Texasu. Naši kolegové v USA a americký partneři se svými kontakty po celé USA prověří všechny možnosti, kde by se auto dalo sehnat. Vozidlo pak umíme zaplatit, vyřídit exportní clení, přepravit z USA do ČR, vyřídit importní celní řízení a přihlásit ho na značky.

Přeprava vozidla z USA do ČR

Koupili jste si vozidlo v USA, nebo se stěhujete z USA a potřebujete ho dostat do Česka? Napište nám adresu kde se nachází, telefon na někoho, kdo nám ho předá a o vše ostatní se již postaráme my. Kontejnery odesíláme z našeho amerického skladu v Georgii v USA jednou za 4 týdny, dodání je pak v ČR do 3-5 týdnů.

Dražby vozidel v USA

Jestli hledáte opravdu levné americké auto a není pro Vás problém si ho opravit, nabízíme Vám možnost vydražit ho na aukci Copart. Je to nadnárodní server kde se denně prodá několik tisíc bouraných a poškozených aut po celém USA. Vydražením můžete získat americké vozidlo za velmi výhodnou cenu ale je nutné počítat s jeho opravou. Všechny náhradní díly Vám můžeme samozřejmě dovést z USA, takže pro šikovného českého opraváře to může být výzva, jak získat levně americký vůz.

Nákup a dovoz veteránů, amerických tracků, SUV a MPV z USA

Nabízíme Vám dovoz klasických amerických veteránů z minulého století v původním stavu, nebo již repasované profesionální americkou firmou, takže stačí jen nasednout a sešlápnout pedál. Přivezeme Vám americký pick-up / truck, do kterého strčíte celou svojí rodinu včetně psa a výbavu pro kempování na měsíc včetně pračky, nebo lednice. Z USA dovezeme prostě cokoliv.

Máte více otázek, nebo nevíte kde začít? Jednoduše nás kontaktujte emailem, nebo telefonem a jestli budeme jen trochu vědět, pomůžeme Vám.

A kam dále?