Přejít na produktové menu


Naše služby

Nejlepší servis je ten, kde se kromě výběru vozidla nemusíte starat o nic víc a všechno kolem vyřídí profesionální firma. My to víme a proto Vám nabízíme službu nákupu a dovozu vozidla, kde kromě výběru auta již nebudete muset udělat vůbec nic. Naše ceny jsou bez skrytých poplatků, žádné dodatky malým písmem nebo příplatky za vymyšlené služby u nás nenajdete. Zkuste dovoz z USA s námi a my Vám dokážeme, že auto z USA se dá pohodlně koupit i z pohodlí Vašeho domova.

Jestli váháte, napište nám, nebo zavolejte a ptejte se na vše, co Vás jen napadne. Případně se rovnou můžete kouknout, jak dovoz vozidla z USA probíhá.

Dovoz lehce poškozených vozidel

Prodejem aut z USA se již kde kdo zabývá, ale my Vám nabízíme něco více. Dovezeme Vám vůz, kde lehkou opravou a výměnou dílů dosáhnete stav nového auta a při tom ještě ušetříte i nemalé peníze. Tyto vozidla jsou po lehkých kolizích, nebo poškozené krupobitím případně vichřicí a v některých případech jsou poškozené pouze v nepatrné míre. Všechny námi nabízené vozy dá zručný český mechanik do stavu nového vozu do několika týdnů.

Dovoz veteránů

Nabízíme Vám dovoz klasických amerických veteránů z minulého století. Některé jsou v původním stavu a některé již repasované profesionální americkou firmou, takže stačí jen nasednout a sešlápnout pedál. Jestli jste u nás nenašli toho pravého starouše pro Vás, napište nám. Uděláme vše, aby jsme Vám ho v USA našli a dovezli.

Dovoz amerických trucků, SUV, MPV a jiných vozů

Tady není o čem diskutovat. Americký pick-up / truck je prostě velký vůz, do kterého strčíte celou svojí rodinu včetně psa a výbavu pro kempování na měsíc včetně pračky, nebo lednice. Velký, prostorný a v dnešní době již luxusně vyšperkovaný Dodge RAM, Ford 150, nebo Chevrolet Silverado Vám přinese opravdové americké svezení v luxusním pracovním autě.

Najdeme Vám auto v USA

Jestli hledáte konkrétní auto, nebo jste si nevybrali z naší nabídky vozidel, nezoufejte. Napište nám co hledáte a jestli na americké půdě také vozidlo ještě je, najdeme ho ať už je na Aljašce, v Kalifornii nebo v Texasu. Naši kolegové v USA a americký partneři se svými kontakty po celé USA prověří všechny možnosti, kde by se auto dalo sehnat.

Přeprava auta z USA do ČR

Koupili jste si auto, nebo se stěhujete z USA a potřebujete ho dostat do Česka? Napište nám adresu kde se nachází, telefon na někoho, kdo nám ho předá a o vše ostatní se již postaráme my.

Dovoz náhradních dílů z USA

Potřebujete náhradní díl na Vaše americké auto? Napište nám co potřebujete, na jaké auto a my Vám ho z USA dovezeme. Náhradní díl si můžete najít i samostatně, v tom případě nám stačí poslat přímí odkaz na součástku v obchodě, díl zakoupíme a dovezeme.

Aukce amerických aut

Jednou z dalších námi nabízených možností dovozu vozidla z USA je vydražit ho na aukci Copart. Je to nadnárodní server kde se denně prodá několik tisíc aut po celém světě, hlavně v USA. Vydražením můžete získat americké vozidlo za minimální možnou cenu, ale počítejte s tím, že se zde prodávají většinou vozidla po bouračkách s nutnou opravou.

Máte více otázek, nebo nevíte kde začít? Jednoduše nás kontaktujte emailem, nebo telefonem a jestli budeme jen trochu vědět, pomůžeme Vám.
A kam dále?