Přejít na produktové menu


Naše služby

Nejlepší servis je ten, kde se kromě výběru vozidla nemusíte starat o nic víc a všechno kolem vyřídí profesionální firma. My to víme a proto Vám nabízíme službu nákupu a dovozu vozidla, kde kromě výběru auta již nebudete muset udělat vůbec nic. Naše ceny jsou bez skrytých poplatků, žádné dodatky malým písmem nebo příplatky za vymyšlené služby u nás nenajdete. Zkuste to s námi tak, jak již několik tisíc kupujících od roku 2006 před Vámi a my Vám dokážeme, že auto z USA se dá pohodlně koupit i z pohodlí Vašeho domova.

Jestli stále váháte a nevíte, jestli se Vám to finančně vyplatí, jak se to zvládne a co to všechno obnáší, nebojte se a napište nám. Případně můžete zavolat na naše české, nebo americké číslo a ptát se na vše, co Vás jen napadne. Pro inspiraci se můžete také kouknout, jak dovoz vozidla z USA probíhá.

Najdeme Vám auto, nebo motorku v USA

Jestli hledáte konkrétní auto, ale nevíte jak na to, nezoufejte. Napište nám co hledáte a jestli na americké půdě také vozidlo ještě je, najdeme ho ať už je na Aljašce, v Kalifornii nebo v Texasu. Naši kolegové v USA a americký partneři se svými kontakty po celé USA prověří všechny možnosti, kde by se auto dalo sehnat. Vozidlo pak umíme zaplatit, vyřídit exportní clení, přepravit z USA do ČR, vyřídit importní celní řízení a přihlásit ho na značky.

Přeprava vozidla z USA do ČR

Koupili jste si vozidlo v USA, nebo se stěhujete z USA a potřebujete ho dostat do Česka? Napište nám adresu kde se nachází, telefon na někoho, kdo nám ho předá a o vše ostatní se již postaráme my. Kontejnery odesíláme z našeho amerického skladu v Georgii v USA jednou za 4 týdny, dodání je pak v ČR do 3-5 týdnů.

Dražby vozidel v USA

Jestli hledáte opravdu levné americké auto a není pro Vás problém si ho opravit, nabízíme Vám možnost vydražit ho na aukci Copart. Je to nadnárodní server kde se denně prodá několik tisíc bouraných a poškozených aut po celém USA. Vydražením můžete získat americké vozidlo za velmi výhodnou cenu ale je nutné počítat s jeho opravou. Všechny náhradní díly Vám můžeme samozřejmě dovést z USA, takže pro šikovného českého opraváře to může být výzva, jak získat levně americký vůz.

Nákup a dovoz veteránů, amerických tracků, SUV a MPV z USA

Nabízíme Vám dovoz klasických amerických veteránů z minulého století v původním stavu, nebo již repasované profesionální americkou firmou, takže stačí jen nasednout a sešlápnout pedál. Přivezeme Vám americký pick-up / truck, do kterého strčíte celou svojí rodinu včetně psa a výbavu pro kempování na měsíc včetně pračky, nebo lednice. Z USA dovezeme prostě cokoliv.

Máte více otázek, nebo nevíte kde začít? Jednoduše nás kontaktujte emailem, nebo telefonem a jestli budeme jen trochu vědět, pomůžeme Vám.

A kam dále?