Přejít na produktové menu

Typy poškození

V naší nabídce lehce poškozených vozidel můžete narazit na auta poškozená krupobitím, vichřicí a silným větrem, nebo po krádeži z prodejních prostor prodejce. Jsou to vozy většinou nové, nebo zánovní, kde opravou za málo peněz můžete mít auto za velice dobrou cenu. Americké pojišťovny se moc nezabývají opravou vozidla při poškození a nejčastěji tyto vozy prodají. Dostat se k nim není lehké, ale protože máme dobré osobní kontakty s našimi partnery, kteří tyto vozy prodávají, nabízíme je i Vám.

Poškození krupobitím
Velikou výhodou u tohoto poškození je fakt, že opravami po krupobití se již v Česku zabývají firmy, které Vám auto vyšperkují do stavu nového vozu do několika dnů. Dělá se to novou metodou PDR (Paintless Dent Repair) a představuje neinvazivní způsob opravy karoserie takzvaně za studena. Vytlačování důlků zespoda speciálními háky z oceli se používá na větších plochách. Na menších a hůře přístupných, se naopak důlek vytahuje speciální přísavkou. V případě, poškození laku až na základovou barvu, je nutné místo zbrousit a znovu nalakovat. Dělají to např. firmy www.doktor-dulek.cz, www.krupobiti.cz, www.renovecars.cz a www.vinicars.cz . A že opravit takovíto vůz šikovným českým automechanikem není žádná věda, se můžete přesvědčit na videu níže.

 


Poškození po krádeži
Nemělo by se to stávat, ale děje se to. Nabízíme Vám také vozidla, která byla odcizena z autosalonu, nebo z parkoviště dealera, případně při přepravě mezi výrobcem a prodejcem vozů. Tyto vozy pojišťovna prohlásí za ztracené, vyplatí prodejci pojistnou částku, ale pak se auto najde a prodává pod cenou. Ve většině případů jsou to vozy nové, nebo zánovní. Případné mechanické poškození dílů na autě se řeší výměnou, nebo klempířskou a karosářskou opravou, pro americké servisy neskutečný problém, pro českého automechanika brnkačka. 


Poškození Větrem
Někdy se stane, že v důsledku silného větru, nebo vichřice na vůz něco spadne, auto se samovolně posune a narazí do něčeho, případně se jinak fyzicky poškodí. Jsou to vždy jen mechanické poškození, elektroinstalace a motorová část je v pořádku a zručný český automechanik tyto poškození opraví do několika týdnů.

A nezapomeňte.
Náhradní díly Vám na opravdu dovezeme z USA také my.